چهارشنبه 21 بهمن 1394
»

 

دو پيروزي براي نمايندگان ايران در تور ساحلي آسيا و اقيانوسيه

چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه  جام دانشگاه آزاد از صبح امروز سه شنبه 16 اسفند با حضور "محمد علی آبادی" رییس کمیته ملی المپیک کشورمان در جزیره کیش اغاز شد.

در رقابت های صبح امروز این دوره از مسابقات سه بازی برگزار شد که تیم های دانشگاه آزاد، قزاقستان یک و منطقه آزاد کیش در برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

در بازی افتتاحیه چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه تیم های دانشگاه آزاد که عنوان قهرمانی آسیا را نیز در پرونده کاری خود دارد، در برابر اندونزی قرار گرفت که موفق به شکست دو برصفر این تیم شد.
پرویز فرخی و آقا محمد سلاق در این دیدار که با قضاوت افشین خدایاری و رضا مهجوری برگزار شد، با امتیاز های 21 بر 15 و 21 بر 19 تیم اندونزی را از پیش رو برداشتند تا عنوان نخستین پیروز این رقابت ها را از آن خود کنند.

در دومین بازی صبح امروز نیز دو تیم قزاقستان یک قهرمان دوره سوم این رقابت ها و کرمان موتور نماینده سوم ایران به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت نماینده اول قزاقستان، دو بر یک در برابر نماینده ایران به پیروزی رسید.

کرمان موتور در حالی نتیجه این بازی را واگذار کرد که در ست های دوم وسوم خیلی خوب در برابر حریف ظاهر شد و شاید بتوان نداشتن تجربه بازی های حساس را دلیل این شکست دانست.

کیا شوشتری زاده و شهرام قاسم خواه بازیکنان کرمان موتور در این بازی در ست های اول و سوم با امتیازهای 21 بر 15 و 15 بر 11 مغلوب شدند و در ست دوم نیز با امتیاز 21 بر 18 از سد حریف قدر خود گذشتند.

سومین و آخرین بازی صبح امروز را نیز دو تیم منطقه آزاد کیش و قزاقستان دو برگزار کردند که در این بازی هم نماینده کشورمان موفق به کسب پیروز دو بر یک شد.
روح اله صالحی نژاد و صابر هوشمند بازیکنان منطقه آزاد کیش در این دیدار در ست نخست 21 بر 19 حریف قزاقستانی را شکست داد و در ست دوم 21 بر 16 مغلوب این تیم شد. اما این تیم در ست سوم جبران کرد و موفق به شکست 15 بر 10 تیم قزاقستان دو شد.

سه دیدار امروز صبح چهارمین دوره رقابت های والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه با دو پیروزی و یک شکست برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید تا تیم ها عصر امروز مسابقات خود را پیگیری کنند.

 
سرویس عکس:
دو پيروزي براي نمايندگان ايران در تور ساحلي آسيا و اقيانوسيه 1
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 65426
   
جديدترين اخبار