یکشنبه 18 بهمن 1394
»

 

پايان پايان ها

سومین دیدار مرحله نهایی آخرين مسابقه لیگ برتر والیبال مردان فردا دوشنبه 29 اسفندماه درکرج برگزار مي شود تا دو تیم سایپا و كاله آخرین تلاش خود را برای کسب قهرمانی این دوره از مسابقات انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ديدار پاياني اين رقابت ها در روز پايان سال 90 از ساعت 15:30 در سالن انقلاب شهر کرج به میزبانی تیم والیبال سایپا برگزار می شود تا پروند ليگ برتربا برگزاري 192 مسابقه در روز پاياني سال 90 بسته شود.
سايپا كه در دور رفت و برگشت مرحله مقدماتي صدرنشين اين رقابت ها بود، با سه پيروزي و يك شكست در مرحله پلي آف به سومين بازي فينال ليگ برتر راه پيدا كرده است و كاله مازندران هم با سه پيروزي و دو شكست به اين مرحله رسيده است.
دو تیم با نمايش خوبي كه در ليگ امسال از خود به جا گذاشتند، پيش بيني تيم پيروز بازي فردا و قهرمان اين رقابت ها را مشكل كرده اند.
نماينده البرز كه با پيروزي برابر شهرداري اروميه به فينال رسيده است،  در آستانه كسب عنواني كه پنج سال است انتظارش را مي كشد، قرار دارند و مازندراني ها هم پس از پيشرو برداشتن پيكان قهرمان 12 دوره اين رقابت، با يك برد و يك باخت برابر سايپا براي برگزاري سومين بازي فينال اين رقابت ها به سالن انقلاب كرج مي آيند.
اگر سایپا موفق به شکست کاله و کسب مقام قهرمانی شود، پس از پنج دوره نايب قهرماني بالاخره قهرمان ليگ برتر واليبال مردان مي شود. اگر کاله قهرمان شود، در نخستین حضورش در دیدار فينال موفق به کسب این عنوان مي شود.
لازم به ذكر است بر اساس اعلام سازمان ليگ و توافق تیم های پیکان و شهرداری ارومیه دیدار سوم این دو تیم که برای کسب مقام سومی تلاش مي كردند، برگزار نشد و دو تیم مشترکا به مقام سومی دست یافتند.


 
سرویس عکس:
پايان پايان ها 1
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 41138
   
جديدترين اخبار