دوشنبه 19 بهمن 1394
»

 

سیچلو: بازی سختی در برابر استرالیا داریم اما پیروز می شویم

دستیار آرژانتینی سرمربی تیم ملی والیبال گفت: بازی روز سه شنبه در برابر استرالیا سخت است اما ایران پیروز این میدان است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، "خوان سیچلو" دستیار آرژانتینی سرمربی تیم ملی والیبال هم مثل هموطنش لحظه های سختی در دو روز اول مسابقه های انتخابی المپیک تحمل کرده است.
او مثل ولاسکو اعتقاد دارد ایران با قهرمانی در توکیو، المپیکی می شود، به شرطی که جنگیدن با حریفان را فراموش نکند.
مربی تیم ملی والیبال از حالا مطمئن است، استرالیا هم از ایران شکست می خورد.
سیچلو با اینکه می داند سه شنبه هم ایران برنده است، اما این بازی را آسان نمی داند و تاکید دارد که هر بازی، سختی خودش را دارد. بازی با چین یک جور، کره جور دیگر. استرالیا هم سخت است. هر بازی شرایط خودش را دارد.
وی با بیان اینکه ما برای برد آماده می شویم ، خاطر نشان کرد: تیم ملی والیبال ایران می خواهد با قهرمانی در این تورنمنت به المپیک برود. اگر با این نیت بازی کنیم به طور حتم برنده هستیم.
به نظر این مربی آرژانتینی نباید از حالا گفت چه نتیجه ای ثبت می شود. او تصریح کرد: هیچ وقت قبل از بازی ما تصمیم نمی گیریم چه نتیجه ای ثبت کنیم. این فلسفه کار ماست با ولاسکو هم که صحبت کنید همین عقیده را دارد.
از نظر سیچلو وضعیت تیم ایران تا کنون راضی کننده است و زیرا این تیم دو بازی خیلی مهم را در دو روز اول مسابقه ها برده است.
وی تاکید می کند در این دو روز استراحت هم برای ریکاوری بچه ها برنامه داریم تا بدن هایشان برای مسابقه سه شنبه آماده شود. چرا که در مرحله دوم مسابقه با آسیایی ها کارمان سخت تر می شود.به ویژه در بازی با استرالیا.
دستیار ولاسکو قبول ندارد که تیم ایران بعداز برد کره و ژاپن به بازی راحت با آسیایی ها می رسد، بلکه به نظر او در صورت داشتن اینگونه تفکرات اتفاق باخت در جام جهانی تکرار می شود.
سیچلو تاکی می کند، می دانم که استرالیا را می بریم اما اگر آماده نباشیم برای جنگیدن با حریفان، آن وقت کار سخت می شود.

 
سرویس عکس:
سیچلو  بازی سختی در برابر استرالیا داریم اما پیروز می شویم  1
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 70918
   
جديدترين اخبار