دوشنبه 19 بهمن 1394
»

 

مظفری: ترکیب اصلی مشخص شده، در ترکیه تیم را می بندیم

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران بعد از قرعه کشی مسابقات نوجوانان جهان ضمن رضایت از قرعه انجام شده گفت: ترکیب اصلی تیم را شناخته ایم و در ترکیه تیم را می بندیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ایرج مظفری در این باره گفت: با توجه به اینکه تیم های صربستان و اسپانیا به عنوان قهرمان و نایب قهرمان دوره قبل مسابقات امسال نتوانستند مجوز حضور در این مسابقات را به دست آورند، گروهبندی مسابقات به شکل جدید یعنی بر اساس رنکینگ تیم ها انجام شد.
وی افزود: در هر حال گروه ما رضایت بخش است، روسیه قهرمان اروپا شده و تا جایی که می دانم تقریبا همه بازیهایش را 3 بر صفر پیروز شده است. این تیم دریافت و دفاع خوبی دارد و یکی از قدرتهای این مسابقات محسوب می شود. شیوه بازی فنلاند با روسیه یکی است، این تیم ها قدرتی بازی می کنند یعنی تنوع اسپک ندارند. فرانسه بر عکس این تیم ها ترکیبی از سرعت و قدرت است و جابجایی های خوبی دارد. در مورد رواندا هم باید بگویم این تیم چندان قوی به نظر نمی رسد اما در هر حال باید تلاش کنیم تا به عنوان تیم اول یا دوم گروه به مرحله بعد برویم.
مظفری با اشاره به سختی کار تیم ملی گفت: همه تلاشمان را باید در مرحله مقدماتی انجام دهیم. البته نیم نگاهی هم به تیم های دوم و سوم گروه D داریم که باید در مرحله دوم با آنها بازی کنیم. در هر حال سوم شدن در مرحله مقدماتی در گروه خیلی خطرناک است چراکه دو بازی حذفی بعد از این مرحله وجود دارد.
سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران با تاکید بر اینکه ترکیب اصلی تیم ملی را شناخته ادامه داد: ترکیب اصلی تیم مشخص شده اما هنوز روی بازیکن یازدهم تیم، تصمیم گیری نکردیم. از میان دریافت کننده یا دفاع روی تور باید یک بازیکن را انتخاب کنیم که البته در اردوی ترکیه این بازیکن را هم انتخاب و معرفی می کنیم و تیم را می بندیم. به هر حال می خواهیم بازیکنی را انتخاب کنیم که به تیم کمک کند نه اینکه توریست باشد و در مورد انتخاب بازیکنان معتقدم حق را به حقدار دادیم.
مظفری در پایان گفت: تنها کمبود تیم بازی تدارکاتی بود که خوشبختانه این موضوع حل شد اما دیر. به هر حال هدف من و بازیکنانم قهرمانی است چراکه این تیم لیاقت قهرمانی را دارد.


نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 89601
   
جديدترين اخبار