جمعه 23 بهمن 1394
»

نخستین نشست هم اندیشی مربیان والبیال زنان برگزار شد

نخستین نشست هم اندیشی مربیان والیبال زنان دیروز یکشنبه در فدراسیون والیبال برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این نشست با حضور 20 نفر از مربیان برتر والیبال زنان کشور باحضور محمود افشار دوست دبیر کل، منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ و صدیقه کعبی زاده نایب رییس فدراسیون والیبال زنان از ساعت 11 صبح آغاز شد و به مدت سه ساعت طول کشید.
نایب رییس فدراسیون والیبال در باره اهداف این نشست هم اندیشی گفت: ایجاد بانک اطلاعات بازیکنان و مربیان زنان کشور، هماهنگی سیاست های فدراسیون والیبال با مربیان زنان و نحوه مشارکت بیشتر مربیان در امور والیبال بانوان از جمله اهداف این نشست بود.
صدیقه کعبی زاده با بیان اینکه ارائه راهکارهای عملیاتی به منظور ارتقاء سطح کیفی والیبال زنان از نظر مهارت های فردی از دیگر اهداف این نشست بود، گفت: بررسی مشکلات مسابقات والیبال سال جاری زنان در گروه لیگ برتر، دسته یک و رده های سنی، حمایت از مربیان فعال و به ویژه مربیان بازیکن ساز و بررسی تقویم کاری سال 93 والیبال زنان از دیگر محورهای مهم نشست هم اندیشی امروز بود.
وی با اشاره به اینکه در این نشست مقرر شد در آینده جلسات هم اندیشی والیبال زنان به صورت فصلی ادامه یابد، گفت: هفته اول اردیبهشت ماه نشست بعدی مربیان است که حداقل با حضور 30 مربی زن کشور برگزار  خواهد شد.
نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال تصریح کرد: این نشست ها در صورت تمایل هیات های استانی می تواند در دیگر شهرها نیز برگزار شود.
وی پیشنهاد برگزاری مسابقات تکنیک و مهارت های فردی ویژه بازیکنان و مربیان در دو سطح استانی و کشوری را از مصوبات نشست امروز دانست و گفت: افزایش مسابقات درونی استانی با هدف فرصت سازی برای شناسائی بازیکنان و مربیان والیبال زنان از دیگر تصمیم های نشست امروز بود.

سرویس عکس:
نخستین نشست هم اندیشی مربیان والبیال زنان برگزار شد 1 نخستین نشست هم اندیشی مربیان والبیال زنان برگزار شد 2
نخستین نشست هم اندیشی مربیان والبیال زنان برگزار شد 3 نخستین نشست هم اندیشی مربیان والبیال زنان برگزار شد 4
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 84675
   
جديدترين اخبار