جمعه 23 بهمن 1394
»

 

پخش مستقیم مسابقات تیم ملی والیبال از شبکه سوم سیما

هفت دیدار تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات انتخابی المپیک 2012 لندن که از 12 خردادماه در توکیوی ژاپن برگزار می شود، به صورت زنده از برنامه "توپ و تور" شبکه سه سیما پخش خواهد  شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سروش حبيبي قانع تهيه كننده برنامه توپ و تور از خريداري امتياز پخش رقابت هاي انتخابي المپيك توسط امور بين الملل شبكه سوم سيما خبر داد.
بنابر اين براساس اين گزارش مسابقات تيم ملي واليبال ايران به صورت زنده از طریق این شبکه پخش خواهد شد و در هفت روز مسابقات تیم ملی والیبال ایران، برنامه ای دو ساعته از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد که علاوه بر بخش مستقیم بازی از نظرات مربیان والیبال در این برنامه ها استفاده خواهد شد.
روابط بین المللی شبکه سوم سیما برای خرید باکس صوتی این مسابقات نیز اقدام کرده است که در صورت نهایی شدن این قرار داد علاوه بر تصویر، صدای گزارشکر و صدای سالن را علاقمندان به این رشته ورزشی خواهند داشت.
همچنين يك گروه خبری و تصويري صداو سيما اواخر این هفته راهی توکیو خواهند شد تا مسابقات والیبال انتخابی المپیک لندن را پوشش دهند.


سروش حبيبي قانع تهیه کننده برنامه توپ و تور شبکه سوم سیما در این خصوص گفت: با هماهنگی فدراسیون والیبال یک سری از مربیان و کارشناسان رشته ورزشی والیبال برای بحث های کارشناسی دعوت خواهند شد تا مردم عزیز کشورمان همزمان با پخش بازی های ایران از نظرات کارشناسی آنان نیز بهره مند شوند.
" حبیبی قانع" با بیان اینکه علاوه بر پخش بازی های تیم ملی والیبال کشورمان  در تلاش هستیم تا مجوز برخی بازیهای مهم دیگر را نیز به دست آوریم، خاطر نشان کرد: پس از آغاز این رقابت ها نیاز سنجی بعمل خواهد آمد تا اگر مردم برای این دوره از مسابقات درخواست دیگری نیز داشتند، بر اساس اولویت بندی آنان تامین شود.
تیم ملی والیبال کشورمان برای کسب سهیمه المپیک 2012 لندن ظهر امروز تهران را به مقصد دوحه ترک کرد تا پس از اقامتی کوتاه مدت در این شهر راهی توکیو شود.


برنامه دیدار های تیم ملی والیبال کشورمان در رقابت هاي انتخابي المپيك در توكيوي ژاپن به وقت تهران به شرح زير است:
12 خرداد – ساعت 11:30: ايران – كره جنوبي
13 خرداد – ساعت 9:00: ايران – چين
14 و 15 خرداد استراحت
16 خرداد – ساعت 9:00: ايران – استراليا
17 خرداد – ساعت6:30: ایران – پورتوريكو
18 خرداد – ساعت 6:30: ايران – ونزوئلا
19 خرداد استراحت
20 خرداد – ساعت6:30: ايران – صربستان
21 خرداد – ساعت 14:35: ايران – ژاپن


نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 92084
   
جديدترين اخبار