یکشنبه 25 بهمن 1394
»

 

بانک سامان حامی تیم های ملی والیبال شد

جلسه فنی عمومی رقابت های باشگاه های آسیا پیش از شروع این رقابتها در حالی برگزار شد که از برند بانک سامان حامی تیم های ملی والیبال در سال 92 رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، جلسه فنی عمومی رقابتهای باشگاه های مردان آسیا شنبه شب (31 فروردین) در هتل بزرگ تهران برگزار شد و مسئولان مسابقات و تیم های حاضر به یکدیگر معرفی شده و قوانین و مقررات حاکم بر مسابقات به اطلاع همه رسید.
در ابتدای این جلسه محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال و رییس کمیته کنترل مسابقات ضمن خوش آمد گویی به حاضران ابراز امیدواری کرد که این مسابقات هم همانند سایر میزبانی های ایران به خوبی برگزار شود.
در این جلسه که با استقبال خبرنگاران و اصحاب رسانه همراه بود، دکتر داورزنی گفت: این برای اولین بار است که رقابت های باشگاه های آسیا با حضور 13 تیم و البته در غیاب کویت برگزار می شود و امیدواریم شاهد مسابقات دیدنی از تیم ها باشیم.
وی افزود: 13 تیم حاضر در این مسابقات برای رسیدن به قهرمانی و کسب مجوز حضور در مسابقات باشگاه های جهان که به میزبانی برزیل برگزار می شود رقابت می کنند.
ضمن اینکه رییس فدراسیون والیبال از قول دکتر عباسی وزیر ورزش و جوانان به تیم های حاضر خوش آمد گویی گفت و برای آنها اقامت خوشی را در کشورمان آرزو کرد.
در ادامه این نشست سون ساک رییس کمیته داوران AVC ضمن معرفی 13 داور بین المللی حاضر در مسابقات، قوانین و مقررات را شرح داد و برخی قوانین جدید را به تیم های حاضر اعلام کرد.
غفار درخشنده عضو کمیته فنی مسابقات هم ضمن معرفی مسئولان برگزاری مسابقات، اعلام کرد با توجه به غیبت تیم کویت، بازیهای روز اول با تغییر مواجه شد و برنامه آن را اعلام کرد. رامین طباطبایی رییس کمیته آنتی دوپینگ و رحیم رحیم زاده پرس آفیسر هم در مورد برگزاری این مسابقات توضیحاتی را ارائه دادند.
اما در مهمترین بخش این جلسه از برند بانک سامان حامی تیم های ملی والیبال در سال 92 رونمایی شد. بانک سامان طی مذاکراتی با فدراسیون والیبال حمایت مالی از فدراسیون والیبال ایران در بخش های مختلف همچون حضور در مسابقات لیگ جهانی، آسیایی و ... و میزبانی های ایران همچون باشگاههای آسیا حمایت میکند. قرارداد این همکاری امشب و در حضور تیم ها و مسئولان آسیایی مسابقات، به امضای دکتر محمدرضا داورزنی (رییس فدراسیون والیبال) و احمد طاهری (ازمدیران ارشد بانک سامان) رسید.
 
سرویس عکس:
بانک سامان حامی تیم های ملی والیبال شد 1
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 71804
   
جديدترين اخبار