جمعه 23 بهمن 1394
»

 

افشاردوست: دست مریزاد

دبیرکل فدراسیون والیبال در قدردانی از ملی پوشان والیبال ایران گفت: افتخارآفرینی شما ملی پوشان در رقابت های لیگ جهانی به گونه ای است که کلمات نمی تواند جوابگوی این موضوع باشد و تنها باید گفت" دست مریزاد".
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست افزود: شکست تیم ملی والیبال کوبا در دو دیدار پیاپی به رغم خستگی سفر طولانی کار کمی نیست که به راحتی از کنار آن گذشت.
وی تصریح کرد: پیروزی در مجموع دو دیدار مقابل ایتالیا نیز خستگی کلیه عوامل اجرایی فدراسیون را از بین برد و من به نوبه خودم از تلاش ملی پوشان کشورمان در رقابت های لیگ جهانی تشکر و قدردانی می کنم.
دبیرکل فدراسیون والیبال در ادامه گفت: تمامی کارهای مورد نیاز برای برگزاری دو دیدار تیم ملی والیبال در برابر آلمان در تهران انجام شده است و انشاالله با یپروزی ملی پوشان کشورمان در برابر این تیم در سالن 12 هزار نفری آزادی خاطره ای خوش از نخستین حضور ایران در لیگ جهانی والیبال برای مردم باقی خواهد ماند.
تیم ملی والیبال کشورمان ساعت 21 روزهای 21 و 22 تیرماه در هفته هفتم لیگ جهانی والیبال میزبان آلمان در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران است.


نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 55301
   
جديدترين اخبار